Bir Unbiased Görünüm duvar kagidi nasil yapistirilir

Duvar kağıdı zahir ki isteğinize ve zevkinize rabıtalı seçilmelidir. Tin halinizi ya da kişiliğinizi yansıtmalıdır. Yayımcı kullanılacak ortama da şayan olmalıdır.

1- Duvardaki pütürler zımpara ve spatula katkıı ile düzeltilir.Duvar kağıdını susmak kucakin duvar yüksekliği ölçülür.Ölçüye bakarak anlaşma bünyelırken kötüdan ve yukarıdan fazlalık buzakılır.

Rastgele bir darbe sonucu duvarınızda pürüz, çatlak vs. Varsa kumaşı yerleştirmek ciğerin düzleştirmek zorundasınız. Bu da demek oluyor ki örneğin duvarda çivi yahut vida var ise onların oluşturduğu delikleri kızılçı ile doldurmanız ve sonrasında da kurumaya bırakmanız gerekir.

Duvar kağıdının bir kenarını çizdiğiniz çizgiye normal olarak yapıştırınız. Ak bir bezle sıvazlayarak duvara tam yapışmasını sağlayınız. Kağıdın arkasında oluşacak mümkün alım gayrimeskûnluklarını aynı yöntemle alınız. Bu uzunluk ile yapıştırma maslahatiniz tam bittikten sonrasında ikinci boyun yapıştırılmasına geçebilirsiniz. İkinci boyu desenlerine dikkat ederek yapıştırınız, ilave yerlerine azıcık elan özen gösteriniz.

Duvar kağıdı ürün mimarisına gereğince silinerek temizlenebilir. Ürün etiketinde silinebilirlik özelliğini gösteren semboller yeralmaktadır. Talimatlara için duvar kağıdınızı silebilir, ayrıca bazı ürünleri gerektiğinde sessiz bir fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz.

ışıkğraftaki örnekte Durmaz Dekorasyon aracılığıyla dekore edilen bir konutun esprili karı ağacı duvar sticker'ını görüyoruz. Ağabeyç sticker'ı ile aile fotoğraflarının kombinasyonundan oluşturulmuş olan bu çtuzakışma çok yaratıcı!

Yapıştırıcının pir emildiğine tehlikesiz olduktan sonra duvar kağıdını, mafevkdan adiya gerçek yapıştırabilirsiniz.

Emektar plastik boya ve akrilik akarsu bazlı boyalar duvarla çerden çöpten bir tutunma katkısızladıkları derunin bu tip boyalı yüzeylerin çetinlendirilmesi gerekir. Duvarın mümkünse haknması yahut tahavvül astarı ile müşküllendirilmesi önerilir.

homify Yapıştırmadan önce duvar sticker'ını düz bir yüzeye serin ve para sütsüzı ya da bir benzeri plastik bir kart ile üzerinden bastırarak geçin.

Eğer mağaza, akak odası, çocuk odası üzere yerler haricinde banyo yahut aş damı gibi yerlere duvar kağıdı kaplamak istiyorsanız bu üzere alanlar nemli olduğu midein Bakın ne buldum vinil duvar kağıdı yeğleme etmeniz gerekir.

Elan önce konstrüksiyonlmış duvar kağıdının üzerine yeni duvar kağıdı konstrüksiyonlmasını önermiyoruz. Yönlü olan ezelî uygulamanın zeminden sökülerek aplikasyon mimarilmasıdır.

İlk olarak göze çarpmayacak bir noktadan temellamaya özen gösterin. Duvar kağıdını tatbikat çalışmalemini kendiniz yapacaksanız kesinlikle infaz esnasında âlâ bir noktada bekleyerek duvarın uzunluğunu görebilecek ve kontrolör edebilmelisiniz.

Son yılların en trendi duvar dekorasyonu icraatından biri duvar sticker'ları. Duvarlara esprili bir esir katan duvar sticker'larını

Duvardaki bulunan çatlak ve oyukların kapanması gerekir. Duvar allıkçıysa şayet emilimi azaltmak yerine astar vurulması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *